דורקס מציגה: העיסוי שיעשה לכם טוב ויבטיח סקס לוהט | Durex

איך משפרים את הסקס בלי אף מילה על טכניקה? לקראת ט״ו באב הכנו לכם רשימת המלצות לעיסוי הנקודות הכי רגישות שמשדרגות את החוויה.

כל זוג יודע שאחרי שתקופת ההתאהבות תמה ומתחילים החיים עצמם, ממש לא פשוט לשמר את הלהט. 
אמנם רוב הזוגות מנהלים חיי מין ברמה כזו או אחרת,אבל כמעט שאין זוג שלא היה רוצה לחזור לעדנת הימים הראשונים של הקשר ולשפר את חיי המין.  

אור ועינת חיים בזוגיות כבר 9 שנים, ולאחר משבר זוגי שעברו החלו ללמוד עיסוי ביחד ומצאו שם את הסוד לחיי מין טובים יותר. 

״זה התחיל בעצם כצורך בתקשורת מקרבת, גם מכיוון שחוסר התקשורת גרם לאווירה עכורה בזוגיות שלנו, וגם משום שהקשר הפיזי הזוגי שלנו הלך והתרופף בעקבות זאת. חשבנו שללמוד ביחד עיסוי ומגע ישפר את התקשורת ויביא אותנו למקום רך וזורם יותר.״ מספר אור. 

עינת מוסיפה שלא ציפו לכך, אך שעד מהרה הבינו שהמיומנות החדשה במגע ובתקשורת בלתי אמצעית הביא לשיפור בחיי המין שלהם ״מה שלמעשה הציל את הזוגיות שלנו. לא הבנו עד כמה החסך המיני בקשר הוא זה שמחולל את הריחוק וההתדרדרות בזוגיות.״

אור ועינת נרתמו לעזור לזוגות נוספים וגילו שבעזרת עיסוי עדין ותשומת לב לאזורים ארוגניים לא מובנים מאליהם ניתן לשפר את חיי המין וגם את הקשר הזוגי בכלל, ושמחים לשתף בכך לקראת ט״ו באב, הלוא הוא היום שלנו לזוגות האוהבים. 

1. כפות הרגליים – כפות הן למעשה מפה של הגוף כולו על פי הרפלקסולוגיה. עיסוי כפות הרגליים בעדינות רבה לכל אורכן, למעשה מעורר את הגוף, ויוצר תחושה של מגע שעוטף כל חלק וחלק בגוף מקבל העיסוי. חשוב להימנע מלחיצות חזקות ולהישאר בתחומי המגע העדין. מומלץ להשתמש בשמן או קרם כדי לייצר מגע חלק ועדין. 

2. הקרקפת – משך רוב הימים איננו מודעים לרגישות של האזור הזה. אבל בראש מצטבר הרבה מאוד מתח שאפשר להפיג בשתי דרכים – 
א. לחיצה משולבת על שתי הרקות מאוד עוזרת לשחרור כאבי ראש שהם התירוץ מספר 1 לדחיית סקס, ולא רק תירוץ – כאב ראש זה באמת דבר נוראי שמוציא את החשק. 
ב. עיסוי מרפרף בתנועות מעגליות עם כריות האצבעות על פני כל הקרקפת משחרר תחושת תפיסות, תקיעות רגשית, מדגדג ואף מעורר מינית. 

3. הסרעפת – תחושת מחנק וחוסר אוויר מאפיינת מצבי לחץ ועומס, אחד הגורמים למשברים זוגיים ובוודאי למשברים מיניים. תוכלו לבקש מבן/בת הזוג שלכם לקחת נשימה עמוקה ולהחזיק את האוויר בחזה. עסו בעדינות בשתי ידיים את החזה בתנועת ״יד רודפת יד״ לרוחב – מקו עצמות הבריח ועד אל מתחת לקו הצלעות. חיזרו על הפעולה – שאיפה, עצירת נשימה, עיסוי, נשיפה – 3,4 פעמים. לבסוף בקשו ממקבל העיסוי לעצום עיניים ולנשום אל הסרעפת נשימות איטיות ומלאות. הניחו שתי ידיים על המקום הזה ודמיינו ביחד שהוא קורן אור ומתרחב. בריכוז ושיתוף פעולה מתרחש שם רגע אירוטי ממש. 

4. אזור האגן – בקשו ממקבל/ת העיסוי לקחת שאיפה עמוקה ולשחרר את האוויר אט אט דרך הפה בתנועת שריקה, תוך סגירת הסוגרים הקדמיים (כמו בתרגול שמירה על רצפת האגן). עסו את המשולש שבין שתי עצמות האגן לבין קו הרוחב של הטבור בשתי תנועות עוקבות – 
קודם בתנועת החלקת האגודלים מהטבור ומטה לשני הצדדים במקביל עד קו הערווה בלחיצה עדינה כשלושה סנטימטרים מעל קו זה. 
ולאחר מכן בעזרת האגודלים על קו הרוחב של הערווה  מהמרכז לשני הצדדים בתנועה מרפרפת. מומלץ להשתמש בג׳ל 2 ב-1 גם לעיסוי וגם לסיכוך, משום שזהו אזור ארוגני מרכזי שפועל לא רק כמעורר רגש מיני אלא גם משרה משהו שמזכיר מאפיינים מתחושת ההתאהבות, ומהווה קיצור דרך נפלא לסקס מרגש. מוצרים נוספים של durex כאן.

 

5. גב תחתון – בגב התחתון נסתר מרכז האינסטיקנט שלנו, ששומר אותנו דרוכים הודות למציאות רוויית המתחים שאנו חיים בה. בשכיבה על הבטן עסו את הרצועה שרוחבה כרוחב כף היד שלכם מקו הישבן ומעלה. הימנעו מלחיצה באזור עמוד השדרה/עצם הזנב. העיסוי מתבצע בכף יד פרושה בתנועה ממותן אחת למותן השנייהֿ, בפעולה שכמו ״סוחטת״ את הגוף, תוך טלטול עדין מצד לצד – מה שמשחרר את העומס וגם מעורר את הנקודה המקבילה בתוך האגן שעיסינו קודם.